Keyword

K2 Yazar Modülü hakkında.

• airplay
  • airplay's Avatar Topic Author
  • New Member
More
12 years 4 months ago - 12 years 4 months ago #58457 by airplay
K2 Yazar Modülü hakkında. was created by airplay
Merhaba,

Öncelikle K2'nin Türkçe topluluk sayfası açıldığı için çok mutlu oldum çünkü K2 ile ilgili Türkçe kaynak bulmak gerçekten büyük bir sıkıntıydı. Umarım kısa zamanda büyük ve faydalı bir topluluk haline geliriz. :)

Sorunuma gelince, K2 Tools içinde yazar modülü ile ilgili bir sıkıntım var. Temamın sağ tarafında sütun olarak yazarları alt alta sıraladığım zaman " 0 Yorum ya da 5 Yorum" gibi bir yorum sayacı çalışıyor ve ben bunu kaldırmak istiyorum. Sitemdeki tüm yorum bileşenlerini devre dışı bırakmama rağmen bu sorunu çözmeyi başaramadım.

Diğer bir sorunum da ek'te ki görselde göreceğiniz üzere, modülün derli toplu durması için yazı başlıklarını yazarın adının hemen altına almak istiyorum, bunu yapmam mümkün mü acaba?

Yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler.

File Attachment:

File Name: css.txt
File Size:13 KB

Everything that can be invented has been invented... (Charles H.Duell, 1899)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

• Enes
  • Enes's Avatar
  • Moderator
  • JoomlaBilgi.org
More
12 years 4 months ago #58458 by Enes
Replied by Enes on topic Re: K2 Yazar Modülü hakkında.
K2'ye ait orijinal K2 Tools modülünde, yazarlar işlevini yani Authors fonksiyonunu seçtiğiniz zaman zaten yorumları göstermemesi lazım.

Sadece yazara ait kaç adet içerik olduğunu gösteren ayar var, onun haricinde yorumların sayısını gösterme özelliği yok. Siz K2'nin orijinal K2 Tools modülünü kullandığınızdan emin misiniz?

Bir de Joomla ve K2 sürümünüz nedir?

we love K2...
Joomla Templates |

• airplay
  • airplay's Avatar Topic Author
  • New Member
More
12 years 4 months ago #58459 by airplay
Replied by airplay on topic Re: K2 Yazar Modülü hakkında.
Enes bey merhaba,

K2 Tools modülünde aynen dediğiniz gibi Authors fonksiyonunu seçiyorum ve yazarın kaç adet içeriğe sahip olduğunu gösteren ayarın yanında, kaç tane yorum yapıldığını gösteren ayar da çıkıyor. Üstelik K2 parametrelerinde Comments seçeneğini disable yapmama rağmen. Mesela disable yaptıktan sonra yazının altındaki yorum kısmı komple kapanıyor ama yine de buna rağmen modülde yazarın yazdığı son yazının ardındaki (... comments) ibaresi gitmiyor.

K2 offical olarak buradan indirdim. Size ek'te aldığım son ekran görüntüsünü gönderiyorum.

K2 sürümüm 2.5.1.
Joomla sürümüm 1.7.2

Teşekkürler

Attachment not found

Everything that can be invented has been invented... (Charles H.Duell, 1899)
Attachments: