Keyword

K2 Seo ayarları?

• cengiz 55
  • cengiz 55's Avatar Topic Author
  • New Member
More
12 years 1 month ago #62761 by cengiz 55
K2 Seo ayarları? was created by cengiz 55
k2 seo ayarlarını yapabileceğim bir bileşen biliyormunuz artio ücretli sürümünde k2 yi destekliyor sh404sef plugin den ise eser yok aradıysamda bulamadım k2 kategorileri atıyorum www.site.com/kategori/elma.html
www.site.com/kategori/armut.html
www.site.com/kategori/erik.html
gibi yapmk için önereceğiniz yöntemler nelerdir arkadaşlar acil yardımlarınızı bekliyorum :dry:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

• Enes
  • Enes's Avatar
  • Moderator
  • JoomlaBilgi.org
More
12 years 1 month ago #62762 by Enes
Replied by Enes on topic Re: K2 Seo ayarları?
Ben Joomla ve K2 sitelerimde SEO - SEF eklentisi kullanmıyorum. Ama siz tamamen özelleştirmek isterseniz Joomla ve K2'yi destekleyen ve en çok tercih edilen eklentiler:

AceSEF
sh404SEF

Bu eklentilerin ücretsiz sürümleri K2'yi destekliyor mu bilmiyorum, ücretli üyelik veya ücretli eklenti gerektirebilirler. Dediğim gibi kendim kullanmadığım için direkt olarak tecrübelerimi paylaşamıyorum.

we love K2...
Joomla Templates |

More
11 years 7 months ago #62763 by Speedman
Replied by Speedman on topic Re: K2 Seo ayarları?

Enes wrote: Ben Joomla ve K2 sitelerimde SEO - SEF eklentisi kullanmıyorum. Ama siz tamamen özelleştirmek isterseniz Joomla ve K2'yi destekleyen ve en çok tercih edilen eklentiler:

AceSEF
sh404SEF

Bu eklentilerin ücretsiz sürümleri K2'yi destekliyor mu bilmiyorum, ücretli üyelik veya ücretli eklenti gerektirebilirler. Dediğim gibi kendim kullanmadığım için direkt olarak tecrübelerimi paylaşamıyorum.

Enes kardeş bende joomla içerik kullandığım zaman SEO-SEF kullanmıyordum.
Sadece XMap kullanıyordum google a site haritası bildirmek için.
Ancak K2 ye geçtikten sonra XMap'in sadece kategoriler için site haritası hazırladığını gördüm.
K2 içerikleri'nin URL adreslerinin google'a tanıtılması için ne yapmamız gerekir ?