Keyword

X kateg. buay içindeki populer öğeler?

More
11 years 11 months ago #66071 by tibos
Merhabalar, joomla menülerden bir k2 kategorisine link oluşturuyorum. En son eklenenler, popüler olanlar, çok okunanlar vs. gibi sıralama çeşitleri bulunmakta ancak sorun şu ki 3 yıl önce çok popüler bir öğeyi ben ne yapim? Bana daha güncel popüler öğeler lazım. Misal son bir ay içindeki popüler öğeler. Bunu nasıl sınırlandırabilirim?

K2 Contents modülünde buna benzer bir ayar var ancak bunu joomla menülerden verebilmem lazım. Yani modül olarak değil, bileşen olarak. Ayrıca K2 Contentsde Süre Aralığı eğer sıralama 'en popüler' veya 'en çok yorumlanan' olarak ayarlanırsa geçerli.

K2 bunu tersten yapsa çok güzel olacak. Yani;

- Hangi zaman aralığındaki öğeler gösterilsin?
- Atıyorum son 1 yıl
- Peki son 1 yıldaki öğeler nasıl sıralansın
- Atıyorum son eklenenlere göre veya alfabeye göre vs.

Sanırım derdimi anlatabildim. Yardımcı olabilecek ekstra bir kod düzenleme veya bilmediğim ayar veya görmediğim plugin vs. var mı?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

• Enes
  • Enes's Avatar
  • Moderator
  • JoomlaBilgi.org
More
11 years 10 months ago #66072 by Enes
Makalede modül yayınlama özelliği ile K2 Contents modülünü herhangi bir içerik içerisinde yayınlayabilirsiniz. Böylece bir bileşen gibi gösterilecektir.

Popüler modülünün sıralama ölçütü doğası gereği en çok okunandan, en az okunana doğrudur, bu nedenle alfabetik sıralama özelliği bildiğim kadarı ile yok.

we love K2...
Joomla Templates |

More
11 years 10 months ago #66073 by tibos

Enes wrote: Makalede modül yayınlama özelliği ile K2 Contents modülünü herhangi bir içerik içerisinde yayınlayabilirsiniz. Böylece bir bileşen gibi gösterilecektir.

Popüler modülünün sıralama ölçütü doğası gereği en çok okunandan, en az okunana doğrudur, bu nedenle alfabetik sıralama özelliği bildiğim kadarı ile yok.

cevabınız için teşekkürler ancak tam olarak isteğimi karşılamadı. İstediğim tam olarak resimde göründüğü gibi birşeydi.

Buna en yakın şu modülü buldum. joomcar.net/car-catalog