Keyword

Etikete göre listeleme sayfası sütun ayarı

• catlakkarizma
  • catlakkarizma's Avatar Topic Author
  • New Member
More
11 years 6 months ago #105349 by catlakkarizma
Etikete göre listeleme sayfası sütun ayarı was created by catlakkarizma
merhabalar. K2'de metin, tarih gibi etikete göre listeleme sayfasında öğeler tek sütun halinde alt alta yayınlanıyor. Ben bunları 140x çözünürlükte 3'erli sutunlar halinde tüm ögeleri alt alta yayınlamak istiyorum. yani alt kategori ayarlarında sütun sayısını ayarlayabildiğimiz gibi. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

• Enes
  • Enes's Avatar
  • Moderator
  • JoomlaBilgi.org
More
11 years 5 months ago #105350 by Enes
Maalesef bildiğim kadarı ile bunun için özel bir ayar yok ama CSS bilginiz varsa rahatlıkla yapılabilir aslında.

we love K2...
Joomla Templates |

• catlakkarizma
  • catlakkarizma's Avatar Topic Author
  • New Member
More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #105351 by catlakkarizma
Replied by catlakkarizma on topic Re: Etikete göre listeleme sayfası sütun ayarı
Teşekkürler. Sorunu zor ve uzun süren bir çalışma sayesinde hallettim. generic.php dosyasını değiştirdim ve k2.css dosyası içerisindeki ufak bir ekleme ile başardım.

More
11 years 5 months ago #105352 by ibrahim sezen
Replied by ibrahim sezen on topic Re: Etikete göre listeleme sayfası sütun ayarı
Ayni sorunu bende yaşıyorum. Etikete göre sonucu 2 sütun halinde vermek istiyorum. Nasıl çözebilirim.
Sagılarımla

More
11 years 4 months ago #105353 by mehmet bozkurt
Replied by mehmet bozkurt on topic Re: Etikete göre listeleme sayfası sütun ayarı
kardeşim aynı sorunu bende yaşıyorum bu konuda yardımcı olabilir misin şimdiden çok teşekkür ederim