Keyword

K2 kategori içeriklerini tek sayfada yayınlama

• cengiz 55
  • cengiz 55's Avatar Topic Author
  • New Member
More
12 years 1 month ago #62228 by cengiz 55
Arkadaşlar K2 de oluşturduğum kategoride içeriklerini tek sayfada yayınlamak istiyorum alt kısımda dahası adında ibare çıkıyor altında kalan ürünler yayınlanıyor ben ise atıyorum 1 kategoride 20 ürün var tümünü tek sayfada yayınlamak istiyorum 3erli sütun halinde ayarlıyorum ama 3er halinde 9 ürün gösteriliyor ve onunda altına dahası başlığı adı altında 3 ürün daha yayınlanıyor

umarım derdimi anlatabilmişimdir arkadaşlar

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #62229 by afare
içeriklerini kategoride yayımlarken dikkat etiysen kategori ayarları sayfasında
Düzen ızgarası altında(Türkçe dil dosyasını joomla bilgi.orf dan yüklediyen böyle yazar)
Öne çıkan yazılar için sütun
İlk yazılar için sütun
İkincil yazılar için sütun
Link adeti
şeklinde 4 kısımdan ayrılmış durumdadır. bunlar için kolaon saysı yanında her bir alanda gösterilecek içirik ve resim boyutlarını da ayarlayabilirsin.

• cengiz 55
  • New Member
More
12 years 1 month ago - 12 years 1 month ago #62230 by cengiz 55
o kısımda kolon sayında hata yapıyormuşum :)

daha önce yaptığım ayarda

Öne çıkan yazılar için sütun 3 - 3
İlk yazılar için sütun 3 - 3
İkincil yazılar için sütun 3 - 3
Link adeti 3 - 3

dahası yazan kısım link adeti kısmıymış

şuan yaptığım ayar

Öne çıkan yazılar için sütun 3 - 3
İlk yazılar için sütun 6 - 3
İkincil yazılar için sütun 3 - 3
Link adeti 0 - 0

12 ürünlü kategorimde işe yaradı diğer kategorilerimide ürün sayısına göre bu mantıkla çoklayabilirim
yardımların için teşekkür ederim @afare

tek sıkıntım görmek isteği öğeyi girdiğimde o kategoriye ait diğer ürünlerinde altında sıralanması böyle bir ayarı mevcutmu bilemiyorum

More
12 years 1 month ago #62231 by Nurettin Acar
Replied by Nurettin Acar on topic Re: K2 kategori içeriklerini tek sayfada yayınlama
hayır etiketler ile ilişkili öğeler tada öğeyi ekleyen kişiden kaç tane öğe gösterebileceğinize ait ayarlar var item sekmesi altında....ancak bu öğeleri still ile düzenlemek gerekli ..ben emlak sistemi hazırladım tam senin istediğin gibi değil ama burdan temayı indirip bakabilirsin.

sitedeki emlak linklerine bakarsan nasıl bir mantıkla stillendiğini anlayabilirsin.

• cengiz 55
  • New Member
More
12 years 1 month ago #62232 by cengiz 55
Teşekkürler nurettin temanı en yakın zamanda deneyeceğim öğer görünümü çok güzel olmuş öğe kısmında sol bölümdeki menü sistemide çok güzel görünüyor önerebileceğin ücretsiz bir menü sistemi var mı yani öğe bölümünde sendekine benzer bir menü ile tüm kategori ve öğeleri menü olarak gösterebileceğimiz bir menü sistemi lazım

önceki sıkıntımı halletmek için extra field alanına ücretsiz bir scroller yerleştirmeyi düşünüyorum en azından gösteriğim kategori öğenin altında istediğim ölçüde sıralanır extra field alanı hayat kurtarıyor :)

More
11 years 11 months ago #62233 by Nurettin Acar
Replied by Nurettin Acar on topic Re: K2 kategori içeriklerini tek sayfada yayınlama
ice temanın menüleri ni kullanıyorum ücretsiz menüler ama birçok şeyle çakışıyorlar.denemek lazım tektek..jquery ile sorunlar oluyor