Keyword

K2 kaydet sorunu

• Yeşilhisar Haber
  • Yeşilhisar Haber's Avatar Topic Author
  • New Member
More
11 years 4 months ago - 11 years 4 months ago #107060 by Yeşilhisar Haber
K2 kaydet sorunu was created by Yeşilhisar Haber
k2 türkçe praoblem yaşıyordum.K2 kaldırdım.Tekrar kurdum veritabını yeniden yükledim.sonra tr yi ftp den yükledim ve düzeldi. Ancak yeni öğe eklerken kaydet butonuna basınca beyaz ekran geliyor.geri deyip dönüyorum kayıt etmiş oluyor.nasıl düzeltebilirim.
joomla 2.5.8 ve k2 2.6.2 sürümüm

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 1 month ago #107061 by daw
Replied by daw on topic Re: K2 kaydet sorunu

Yeşilhisar Haber wrote: k2 türkçe praoblem yaşıyordum.K2 kaldırdım.Tekrar kurdum veritabını yeniden yükledim.sonra tr yi ftp den yükledim ve düzeldi. Ancak yeni öğe eklerken kaydet butonuna basınca beyaz ekran geliyor.geri deyip dönüyorum kayıt etmiş oluyor.nasıl düzeltebilirim.
joomla 2.5.8 ve k2 2.6.2 sürümüm

Benzer bir sorunum vardı..Ancak bende kayıt işlemi yapıyor bazı bölümler eksik kalıyordu. örneğin resmi yüklemiyordu. Benim sorunum dosya izinleri ile alakalı..gerekli izinlerin tam olmayışı item kaydında noktayı koymanı engelliyor. dosyaları kurcalarken izinlerde bir değişiklik yapma olasılığını da göz önünde bulunduraraktan sunucu yöntecisiyle görüşmende fayda var..eğer hata içeriği ile ilgili kısımdan detaylı hata bilgisi seçilirse beyaz sayfa yerine hatanın kaynağını yazacaktır ve daha hızlı sonuca gidilecektir..Kolaygelin kardeşim..:)

More
11 years 1 month ago #107062 by Şükrü
Replied by Şükrü on topic Re: K2 kaydet sorunu
Sürüm güncellemesi yaabilirsiniz.

Birde kullandığınız SEO eklentisi varmı